Се договориле да го изненадат славеникот со тоа што ќе го прскаат сите со спрејови. А на свеќата никој не помисли.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено