Некој му ѕирнал во телефонот дека гледа девојки од сајтови за запознавање и прокоментирал нешто лошо. Малиот збесна.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено