Човеков 10 години јаде само живо месо и вели дека никогаш не се чувствувал поздраво

Дури 90% од храната што ја јаде 35-годишниот Дерек Нанс во последните 10 години е живо месо. Неговото мени сепак е разновидно од смути од овчи лој, до слезина и...

Ништо необично, само свадба во Чеченија, со скапи автомобили и ПИШТОЛ НА ПАРИ!?

Ваков пиштол на пари прв пат гледаме, а бидејќи намената му е само за чаламење на богаташите, веројатно ќе стане хит во одредени...

Цајканот најкултурно ја замоли госпоѓата да не пуши на стадионот

А жена како жена, не може да издржи а да не се заинаети, а цјакан како цајкан, не може да издржи а да не покаже колку е силен. (Секоја чест...

Опасна детска игра на шините: Најголем шизик во маалото е оној кој најдолго време ќе остане на шините пред возот кој доаѓа

Најголемиот шизик испадна најголем идиот и ако преживее, никогаш повеќе нема да го прави...

Масовна тепачка на руски бокс меч

Се започна кога судијата за момент ја прекина борбата, а едниот од боксерите се израдува затоа што добро го поткачил...

Застрашувачкиот момент на летот Косово-Швајцарија во кој големи турбуленции создаваат целосен хаос и страв

Ова е моментот кога насилните турбуленции за време на летот од Косово до Швајцарија придизвикаа стјуардесата и количката со пијалаци да удрат во таванот. Видео снимкata од летот на АЛК...

Сцена од хорор филм! Сопружници пронајдоа необичен „ѕвер“ кој си го јаде пленот

Џастин Латон и нејзиниот сопруг од Тасманија заминале на кампување и се соочиле со својот најголем кошмар. Тие објавиле фотографија на Фејсбук групата „Тасманиски инсекти и пајаци“ која ги шокирала...

Двајцата млади, пијани Руси заглавиле во Ладата, а никој не може да објасни како се случило тоа

Ова е прилично тешка загатка дури и за врвните светски...

Холандскиот полицаец има свој начин на справување со 17-годишна девојка и нејзината 47-годишна мајка

Полицаецот ги запрел затоа што не носеле безбедносни ремени во автомобилот. Девојката почнала да му вади пубертетски трикови од ракавот, а тој го извади пендрекот....

Размислете втор пат дали ќе инвестирате во скара на плин или ќе си терате пополека на ќумур, како и до сега

Како што велат нашите стари „Брзата кучка слепи ги...

Погодете кој од ова видео најубаво си поминал минатата вечер на излегување?

Кога ќе се освести малку ќе го боли глава, но што не поминало па да не помине и тоа. Важно забавата била...

Најголемиот тепач во маалото му удри бокс на мирното дете и…

Сите навреди и омаловажувања ги издржа, но боксот навистина ја прели...

Забавена снимка од нокаут при женска тепачка

И музиката ептен ја погодиле да си одговара со видеото...

Сам против четворица

Секој тренер на боречки вештини ќе ви каже дека ако се повеќе од двајца, најдобрата техника за борба е бегањето, но дечково е...

Си го шинал рамото, па другарот реши да му го намести со столчето

Проблемот е што другарот не е баш многу...

Како Кинезите ги мијат прозорците на облакодерите?

Штом се многу на број, може да си дозволат и ваков луксуз. Малку црн хумор не е на одмет...

Идиотот фрлаше ѓубре од автомобилот и си го доби она што си го бараше

Хигиеничарот не сакаше да му се спротистави, но има луѓе со краток фитил, кои не трпат вакви...

Чешкиот полицаец знае финта како да се справи со мал и агресивен Кинез

Типот нешто многу се силеше, а дошол во туѓа...

Бес на патот: Опасниот тепач заедно со неговата жена застанаа да се тепаат на автопатот, но малку погрешија при изборот на жртвите

Секогаш е убаво кога ќе видиш како некој ќе му го дотера умот на оној што се прави многу јак и што прв почнува...

Таткото влезе во собата на синот со огромен чекан и му ја одржа најважната животна лекција

Сега синот ќе има доволно време за да размисли за животот, а веројатно и другарот кој се најде на местото на настанот научи...

Зошто мобилните телефони не треба да ги оставате долго време на полнач? Погледнете што може да се случи!

Верувам секој од вас ја прави истава грешка, особено ноќно време, па се надевам од сега ќе бидете попретпазливи, затоа што за катастрофа е потребно многу...

Дури ни вистинскиот гламурозен настан не може да го сокрие примитивизмот на ученичките

Од наша гледна точка, интересно е да се видат двете дами во вакви издание, а плус има и што да се види...

Никогаш не ѝ го тегни репчето на девојка со карактер

Кој што си бара, тоа и ќе си...

И ова го имало во 21 век: Ги оженија жабите, за да го смират богот на дождот

„А сега дали ти Кермит, ја земаш Крекла?“ Оваа бизарна церемонија се случи во местото Удупи во индиската држава Карнатака, каде што долго време не заврнала капка дожд. Богот на...

Турскиот шеф ги шамари вработените ако не станат кога доаѓа тој

Шефот раководи со фирмата во Ердоган стил :). Повелете на коментари: Што би направиле вие ако вашиот шеф се однесува...

Брутално кршење заби со лакт на ММА тепачка

Јапонецот Јусаку Накамура мораше да плука заби по лактот од противникот, што му беше уште еден мотив повеќе да победи во борбата, затоа што ќе има доста трошоци за стоматолошки...

Кога крадец ќе намириса злато…

Среќа што е зад решетки, инаку снимачот немаше да остане толку...

Колешката му покажа на колегата како треба да се справи со змијата

Ајде да видиме кој е сега „девојчето“ овде...

Мајката фатена на дело како шверцува дрога во затворот преку ќерката

Мајката и ќерката дошле заедно да го посетат таткото во затвор. Девојчето заспало во рацете на мајката, па двајцата криминалци добија идеја како да ја прошверцуваат дрогата преку пелената на...

Машките тепачки на патот се нула во споредба со женските: Две на две плус бабата

Мажите не се држат за коса и затоа одбегнуваат удари. Кај жените секој удар завршува таму каде што бил планиран...

+