Ајде некој да опише во коментар што ќе му се случеше на учеников да го направеше ова пред 20-30 години кај нас.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено