Кога купувате зеленчук од супермаркет, никогаш не можете да бидете сигурни дека некоја мрсна госпоѓа не се потела врз него.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено