Правилата се многу едноставни. Среќниот добитник го спуштаат во огромен сад со производи и колку што ќе успее да зграпчи негови се.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено