Со виртуелната реалност не мора да се мачите да си фаќате девојка

Зошто воопшто и да излегувате од собата, кога девојката седи веднаш до вас и прави сѐ што ќе...

Сине, доста зјапаш во телефонот, оди фрли го ѓубрето! – Веднаш мамо!

Синот работите ги решава брзо и ефикасно. Сега топката е кај комшијата...

Дијагноза: Плавуша

Дури ни во цртаните филмови не им успева вака да го извлечат од средина, а камо ли во реалноста, каде што важат законите на...

Пијаниот се закачил на оградата, а никој не знае како успеал

Е ова го има само во Русија!...

Шармантната млада дама ужива во ручекот, НО…

Да не знае некој што си нарачала, затоа што храната изгледа оргазмично :). Инаку девојката се вика Габи Ферер и тестира нов производ, вибрирaчки...

И носењето тесни тренерки е опасно!

Не ќе да е до тренерките, туку до надареноста на...

Шварценегер реши да се мајтапи со Сталоне на сметка на „големината на неговиот нож“

Арнолд Шварценегер и Силвестер Сталоне се татковците на акционите филмови. На 72 и 73 години, тие сè уште се борат со лошите момци во филмовите: Шварценегер треба да ја повтори...

Тетката си најде младо „месо“ во дискотеката, но фраерот не е баш најсреќен што изборот паднал на него

Фацата кога погледна на страна и ги виде сите тие млади девојки =...

Деверицата џабе се бореше да го грабне букетот… Погледнете ја реакцијата на нејзиниот дечко!

Е ова е вистински маж! Само напред брат, колку што те држат...

Ајде нека ти е среќен роденденот другар… А сега прво тргни ги свеќичките…

Детето осети дека нешто му спремаат, па на брзина смисли како да ја заштити тортата. Главата ќе му помине...

На девојката ЕПТЕН ѝ ја погодија песната

Си извежбала дома цела кореографија и тоа доста оригинална. Браво! Бонус: Најдовме уште...

Уште еден доказ дека Редбул ти дава крила

Проблемот е што ако претходно си се натрескала, нема да знаеш како да ги користиш...

Децата си најдоа многу забавна и смешна играчка

Прво едното мава, а потоа другото… Тоа е...

Истерување зли духови од политичар!? Под итно кај нас од сите по ред да се истераат!

Шаманот со својата „специјална“ опрема му ги истера демоните од рускиот политичар Владимир Жириновски. Според звуците кои ги испуштаа политичарот, техниката делува, па не е лошо да се проба ова...

Фраерот чита огромна порака од девојката

Така се прави тоа, одговараш со ОК, но мора да внимаваш да помине некое разумно време, за да помисли дека си читал...

Како диџеите прават пауза за време на настап?

Миксетата е голема, па никој не ги гледа што всушност прават позади неа...

А сега, ѕвездата на тимот ќе се поздрави со публиката…

Вистинска среќа е што после поздравот уште можеше да...

На Џејми Оливер му се запалило маслото во тенџерето на шпоретот, но не е проблем затоа што има противпожарен апарат

На е финтата само да имаш дома ПП апарат. Треба да знаеш и како се користи и да имаш барем малку...

Како Марадона гледа Формула 1?

Го гаси гласот од телевизорот и дава интервју...

Распродажба на тенџериња во руски супер маркет

Кога Америкнаките можеле да лудуваат по производи што не им требаат, зошто и руските домаќинки да не може да се тепаат за...

Тато, тато, имам супер вести! Резервоарот ти е полн!

Децата се љубопитни, буквално сѐ ве слушаат, дури и кога не им зборувате ним. Понекогаш, како во случајот, смислуваат и начини како да ви ги решат проблемите...

Учителката по пеење ѝ помага на својата ученичка за време на настап

Даде сѐ од себе жената, дури и малку претера со давањето...

Најмоќниот дует на денешницата го изведува мегахитот „Сињорита“: Трамп пее, а Путин на пијано!

Витуозот Путин свири на пијано, а Трамп пее со својот ангелски глас. Најавуваат и турнеја низ земјите од Блискиот...

Келнерот му прави смешна финта со кафето на редовниот муштерија

За малку ќе го попареше...

Пијаната девојка си оди дома, ама нешто глуми за пред камера

Изгледа прво ќе посети некоја клиника, па дури потоа ќе си отиде...

Девојката: Плесни ме посилно!

Првиот фраер некако многу плашливо го прави тоа, а оваа си бара да ја удри појако. А кој што си бара и ќе си...

Мотика хит на месецот: Индонезискиот пејач кој звучи како напушен Шиљо со хроничен бронхитис

За да ви го разубават петокот 13-ти, дуото Мау и Ванг, ќе ви ја отпеат „Kasih Sayang Kepada Orang Tua“. Јакиот дел почнува после...

Овој Индиец нема гајле од болести! Се наголта света вода од светото животно, за два животи!

Природно си е природно! 100% еколошко, без конзерванси, без вештачки бои и ароми...

Индиецот дозна од прва рака зошто е лошо да имаш 2 жени и уште полошо да сакаш да си земеш трета

С. Аравинд, познат како Динеш, „фраер“ од Индија, во 2016 се оженил, но решил тајно да се ожени со уште една жена на почетокот на оваа...

Српскиот пејач Џеј падна од столчето на ТВ емисија во живо

Кој талент ставил толкаво столче на толкав...

+