За да ви го разубават петокот 13-ти, дуото Мау и Ванг, ќе ви ја отпеат „Kasih Sayang Kepada Orang Tua“. Јакиот дел почнува после 1:30.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено