Малку за машката депилација…

Убавината бара жртви, а мажите сфаќаат колку биле силни жените, на поодминати години, кога влакната на лицето ќе им станат...

Руската новинарка известува за првиот снег, но возачите ѝ го кренаа притисокот до максимум

Од што пцуе кога ќе се изнервира, мораше неколку пати да го преснимува...

Октобер фест започна: Кој е за пиво, колбаси и гради со шеќер, БУЈРУМ!

Особен акцент во последно време се става на шеќерот во прав и сите кои што биле и виделе, велат дека тоа е главната причина за огромната посетеност во последните години...

Девојката слуша како нејзините родители аплаудираат

Дури и напишала дека се надева дека звукот е од плескање со раце а не од нешто друго...

Вратата можеби е стара, но е многу квалитетна, како што ги правеа на времето

Специјалците се намачија, со специјалната алатка, а вратата не...

Девојката се шминка, а комшиите над неа си прават забава :)

Понекогаш навистина вака изгледа дека се однесуваат комшиите, иако во случајов имаше...

Еве зошто мажите сакаат да одат на риба и што всушност се случува додека се таму!

Конечно да им ја откриеме мистеријата на жените, како всушност се лови риба...

Девојката ќе ви покаже колку се малку всушност 18 сантиметри

Другарката ѝ велела дека тоа е прилично многу, но нејзе не ѝ изгледа баш толку многу...

Филипинската бејиситерка ем го забавува бебето ем си вежба за вечер

А можеби целата претстава не му е наменета на бебето, туку бејбиситерката знае дека таткото поставил...

И бубалицата сака да ја сними тепачката во училницата, ама нема телефон

Нема телефон, не е проблем, тој е снаодлив и ќе најде решение...

На свештеникот тешко му оди читањето на англиски јазик: „Ин ди бинингин, ини бини инги“ :)

Наместо како некои наши политичари да си го напише англискиот текст на свој јазик, па да го види...

Бизнисмен искористи ПП апарат за да му објасни на човекот дека пушењето е забрането

Бизнисмен од Јута е фатен на видео како прска во лицето маж со ПП апарат затоа што не престанал да пуши цигара во близина на неговиот...

Плавушата има уникатен начин на миење заби, а сама го измислила, врз база на своето животно искуство

И не ѝ е јасно зошто на луѓето им пречи и ја навредуваат кога вака си ги мие...

Девојката има супер моќ, а ќе ви го демонстрира тоа со празна лименка од пиво

Ако девојка ти може да го направи ова, спремај го прстенот и клекнувај на колено, таа е...

Мајката ја фати ќерката на дело, како прави криминал среде ноќ

Кој може да заспие кога знае дека во фрижидерот има толку вкусна...

Девојката ќе ви покаже како се прават фотографии за на Инстаграм

Тежок е животот не Инстатутките...

Жената осети дека манијакот ја фотографира пoд фустaнoт

Такво време дојде, секоја болна будала да има камера во...

Девојката го однела дечкото да се запознае со нејзините, па го седнале да им свири на пијано

Погледнете му ја само вештачката насмевка на лицето =...

Девојчето е многу искрено кога му кажува на татко си дека го сака

„Те сакам тато, но не толку многу како мама“...

Зошто вонземјаните не доаѓаат да нѐ посетат?

Затоа што не можат да ни најдат НЗС...

Познатиот фестивал во Невада „Burning Man“ доби екстремно балкански „шмек“

Burning Man (Запалениот, горечкиот човек) е годишен фестивал кој се одржува во Блек Рок Сити – привремена населба изградена во пустината Блек Рок во Невада – и се опишува како...

Авионот беше принуден да слети, затоа што еден фраер си разврте „магична“ цигара

За време на летот од Феникс до Минеаполис патниците беа изненадени кога еден нивен сопатник најде совршен начин како да си ги опушти нервите за време на летот. Сите знаеме...

Претседателот на Украина (комичарот) добро се пошегува на сметка на светските лидери со урнебесна презентација на сериозен настан

Новиот претседател на Украина порано бил актер, сценарист, а неодамнешното смешно видео што го искористи на презентацијата за да ги забавува светските лидери. Владимир Зеленски имаше официјална презентација на 16-тиот...

Тројца забегани Руси на германски мотор од Втората светска војна

На почеток беа тројца, но набрзо природата се обиде да си ја поправи грешката...

Кој сака да проба од лубеницата?

Ако парчињата во чинијата не ви изгледаат сочно, тогаш може да пробате од другата...

Идниот татко не се снаоѓа баш најдобро со бебиња

Добро е што жена му го пратила на вежби, па има шанси да научи како...

Плавушата си ги искина фармерките на оградата

Ако ги погледнете од предната страна, личат како многу огради да прескокнувала со нив, така што може и вакви да ги носи...

Двете пијани другарки ја носат дома третата, најпијаната

Дефиниција за убав викенд во современиот...

Вистинска мистерија е како овој пијан Индиец успеал да заспие овде

Како ли успеал да влезе, кога луѓето одвај го извадија за да го...

Врв на пијанството во Русија: Да се натрескате заедно и да си ја згрешите облеката

Дали станува збор за грешка, за кладба или за нешто уште позабегано, останува мистерија. Како и да е, резултатот си заслужи место на...

+