Кога Америкнаките можеле да лудуваат по производи што не им требаат, зошто и руските домаќинки да не може да се тепаат за тенџериња?

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено