Сакате ли да ги видите?

Девојката е спремна да ви ги покаже, само стрпете...

Мала незгода во аква-паркот

Летото помина, некој ќе го памети по добро, а некој по лошо. Зависи од која страна на камерата на телефонот сте биле...

Следете ја девојката во позадина, која сакаше да ја има во видеото

Другарките не знаат како се станува интернет ѕвезда во денешно време...

Уф, ова болеше! Полицајката има брутална смисла за црн хумор!

Колегите се растрчаа да ѝ помогнат на кутрата колешка, на која багажникот ѝ ја фати...

На мачето очигледно му се пие млеко

По логика вака некако би требало да се произведува или евентуално да ѝ текне на газдарицата...

Доставувачот на пица виде прекрасна девојка и ѝ даде комплимент што не се заборава

Има ли поголем комплимент за изгледот на некоја девојка, од тоа некој да направи сообраќајка затоа што се зазјапал во...

Плавушата без да сака ја прави финтата на Мерилин Монро и тоа изгледа посимпатично од оригиналот

Интересно е што баш во тој момент некој снима, ама изгледа фраерот си нашол интересно место за...

Плавушата-гејмерка има мал проблем со столчето

Уште една девојка која ја сфатила животната филозофија: Покажи им на гејмерите деколте и не мора да работиш ништо друго во...

Таткото ужива додека синот го вози низ градот

Си начекал човекот, ќе си ужива :). Позитив на...

Еден од купувачите ептен се заинтересира за парфемите на оваа девојка

Моментот кога се занесе и сакаше да зумира = БЕСЦЕНЕТО...

Мојата нова девојка има да ви соопшти нешто многу важно

За таа цел зеде и мегафон, за да не испадне после дека само сте виделе а не сте...

Ове две азиски другарки се мега популарни на социјалната платформа ТикТок, а виновни за тоа се нивните оригинални видеа

Во видеата девојките секогаш се топ дотерани и стегнати и си прават мали, познати финти една на...

Разочараниот дечко гледајќи ѝ го Инстаграм профилот на својата девојка, ја повика да ѝ постави само едно прашање

Прашањето му е на место или не? Што мислите...

И почнувам да бегам бате…

Младиот Бугарин ги снима полицајците и им посакува да заработат многу „бакшиш“...

Што прави светски познатиот Диџеј додека пушта музика?

Ако некогаш сте посакале да станете светски познат диџеј со многу пари и слава, ова е сѐ што треба да знаете да...

Другарот на забарот ја довел девојка му да ѝ ги среди забите

Да бев јас на местото на забарот, нему ќе му ги средев забите...

Смешна шега со другарот кој има претерано цврст сон

Кој бил во војска, сигурно може да сподели некое слично искуство на...

Одиме во живо од турски фудбалски натпревар: Детето пуши како Турчин, но не брзајте со заклучоците

На натпреварот помеѓу Фенербахче С.К. и Бурсаспор присутните беа сведоци на една прилично несекојдневна глетка. Дете кое седи на трибините си пуши цигара додека си навива за омилениот тим. Му...

Господине, тоа не е писоар!

Кога дизајнерот на елементи во бањата ќе ја оплеска работата, оплескано...

Кога цела ноќ сте воделе тешка битка со другарите, не се остава ниту еден од нив на бојното поле!

Ако веќе се изгубил од пиење, ред е другите членови на семејството да го најдат пред вратата. Тоа е...

Рацете горе, ова е грабеж!

Само пиштолот е малку необичен, а другарот се чуди што му се случува и од каде овие удари по главата...

Ако сакаш да ја покажеш помалата сестричка на камера, вака се прави тоа!

Девојчето не сакаше да го чепка телефонот, затоа што веројатно одвај го наместила добро, па се снајде на друг начин...

Најдобриот начин да импресионираш згодна плавуша е со кршење на кичма

По можност да не е твојата...

Камионџијата игра за да ги насмее другите луѓе

Позитив на денот! Дури и на маичката му пишува дека игра само за...

Трикот со палецот кој сите го знаеме и им го правиме на децата, но надграден и усовршен

Чекај, чекај, како го направи тоа со малото...

Современите видео игрите се исти како и животот

Тревор отиде да запознае девојка, со својот уникатен стил на...

Кинезот ја буди продавачката на најманијачкиот можен начин

Виде ситуација и реши да ја искористи. Во привот обид продавачката не се разбудила, но и тој ништо не...

Фраерот си ја слика девојката за на Инстаграм… но погледнете поубаво!

А девојката се мести ли мести, се прчи...

Млад и неискусен пушач смисли јака финта со цигарата

Како на никој до сега не му текнало да пуши преку...

Како да си направиш прекрасна фотографија за социјалните мрежи?

Па ова било многу лесно, само треба да ти текне или само да ја видиш од некое вакво...

+