Првиот фраер некако многу плашливо го прави тоа, а оваа си бара да ја удри појако. А кој што си бара и ќе си добие!

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено