Дури ни во цртаните филмови не им успева вака да го извлечат од средина, а камо ли во реалноста, каде што важат законите на физиката.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено