Шаманот со својата „специјална“ опрема му ги истера демоните од рускиот политичар Владимир Жириновски. Според звуците кои ги испуштаа политичарот, техниката делува, па не е лошо да се проба ова и на нашите политичари. За лоши духови гарант има.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено