Витуозот Путин свири на пијано, а Трамп пее со својот ангелски глас. Најавуваат и турнеја низ земјите од Блискиот исток.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено