Тролање репортерка на малезиски начин

Тролање репортерка на малезиски начин

Човечето е легенда...

Постар студент ги зафркава бруцошите на првиот училишен ден

Постар студент ги зафркава бруцошите на првиот училишен ден

Се прави дека е професор и им објаснува колку луѓе завршуваат медицински факултет. Потоа им кажа колку е строг тој во однос на лаптопите и мобилните...

„Спиев со твојот дечко“ – невкусна шега на улица

„Спиев со твојот дечко“ – невкусна шега на улица

Една од случајно одбраните девојки прилично тешко го прифати извинувањето на непознатата девојка затоа што спиела со нејзиниот...

Баба од Русија дава изјава пред камера

Баба од Русија дава изјава пред камера

Еден типичен ден во Русија...

Следниот 2 август Сателити во Охрид!

Следниот 2 август Сателити во Охрид!

Ова е нивната најнова хит песна „Фејсбук 2“. Не ни требаат Цеци и Јелени, сакаме Сателити да не...

Буцкастото индиско дете го освои светот со својот талент

Малиот буцкаст шизик настапи на Индија има талент и изненади со својата подвижност и еластичност, но и со неверојатниот талент за играње, глумење и што уште не. Хит видео на...

Тројца шизици во ГТЦ Скопје им влегуваат со песна на музичарите

Ги изненадија, не им беше јасно што се случува...

Јако: Како жените облекуваат фармерки број 34 кога носат 38

Јако: Како жените облекуваат фармерки број 34 кога носат 38

Добра пародија која ги исмева жените кои прават големи жртви за да бидат што постегнати. На крај девојкава малку повеќе забега...

Овие се Рибок или Најк?

Овие се Рибок или Најк?

Човек се јавува во радио за да си ја порача песната „Овие се Рибок или Најк“. Типот што се јавува е легенда, а водителот е уште поголема легенда зошто му...

Двајца земјоделци му пеат песна на Никола Груевски

Двајца земјоделци му пеат песна на Никола Груевски

Зеле пари од субвенции, па слават и му отпеаја една песна на...

Малиот сакаше да си земе бесплатно чоколатце, а доби нешто што ќе го памети цел живот

Малиот сакаше да си земе бесплатно чоколатце, а доби нешто што ќе го памети цел живот

Реакција на неделата! Моментот кога детето станува маж...

Дебел маж на масажа кај згодна масажерка

Масажерката започна да масира и да зборува нешто на германски. Реакцијата на мажот – очекувана...

Хит на денот: Млад Индиец му кажува на татко му дека девојка му е трудна

Хит на денот: Млад Индиец му кажува на татко му дека девојка му е трудна

Шизикот само сакаше да се пошегува со својот татко и покрај тоа што го знае како реагира. Реакцијата на таткото е...

Славниот тренер на кучиња Цезар Милен се соочи со најтешкиот случај во својот живот, да скроти едно многу агресивно куче

Славниот тренер на кучиња Цезар Милен се соочи со најтешкиот случај во својот живот, да скроти едно многу агресивно куче

Како што рече самиот, до сега не видел вакво куче, а очигледно не ни очекуваше да биде толку агресивно. Цезар Милен стана познат по својот ТВ серијал „Dog Whisperer with...

Замоли за бакнеж непозната девојка, а доби многу повеќе од тоа

Замоли за бакнеж непозната девојка, а доби многу повеќе од тоа

Дечково гледал многу видеа на Мотика, па реши и тој да преземе нешто во врска со својот љубовен...

Девојката сакаше да се фотографира за Фејсбук, но природата го возврати ударот

Девојката сакаше да се фотографира за Фејсбук, но природата го возврати ударот

Во животот треба да се носат мудри одлуки затоа што се се враќа, се се плаќа. Предупредување: Жестоко...

Двајца македонски Албанци од Струга скокаат на катапулт банџи во забавен парк

Двајца македонски Албанци од Струга скокаат на катапулт банџи во забавен парк

Фацата на тој десно: Љо, љо, љо, љо…...

Лажна авионска несреќа?! Најстрашната и најскапата скриена камера до сега!

Аргентинската манекенка Химена Камписи беше мета на оваа навистина невкусна и прекумерна шега, која бараше огромна организација и цел лажен авион Боинг 737. Гледајте го...

+