Со мудроста на овој мајстор, секој може да си има дома евтина лента за трчање и да не фрла пари по фитнеси

Сѐ што ви треба е само желба за...

Патниците во авионот се изначекаа пред тоалетот, но набрзо сфатија дека се работи за „итен случај“

За време на лет со „United Airlines“ неколку патници се изначекаа за да одат во тоалет, па дури и стјуардесата дошла да...

Лицето на мажот кој излегува од тоалетот во авионот, кажува СЀ!

Ако некој има барем трошка сомнеж во врска со тоа што правеле „гулапчињата“ високо во воздух, откако ќе му ја види фацата, веќе нема...

Родителите зафркантори знаат како да се отарасат од децата за да си го испијат кафето на раат

Таман седнаа да поуживаат, децата се вратија дома, но има...

Кога девојка ти со сериозен тон ќе те праша „Што планираш да правиш во животот?“

Девојки, ако сте посакале да дознаете што му се врти во главата на секој маж, кога во прашање е неговата иднина, ова видео не е далеку од...

Дамата испила малку повеќе алкохол, а уште се учи да оди на штикли

Предупредување: Она што ќе го видите нема да можете лесно да го заборавите, затоа кликајте на свој...

„Црн петок“ е смешка во однос на распродажбата на текстил во еден руски шопинг центар

Целата роба што им зафаќала место во шопинг центарот „Столица“ во Владикавказ, ја ставиле на распродажба по симболична цена од 1 денар за парче. Акцијата траеше помалку од 5...

Добра ноќ деца, убаво да спиете!

Сите сме го правеле ова, кога родителите ќе не легнеле да спиеме малку порано, но децава навистина ги поминаа сите...

Фраерот сакаше да прави „магарешки работи“, но магарето му покажа кој е вистинскиот мангуп

Кејлеб, кој очигледно претерал со флашите таа вечер, се фали пред пријателите како ќе го „среди“ магарето со голема доза на „ентузијазам“. Но, за да правиш вакви магарешки работи треба...

Девојката пие коктел без раце, но има една мана – работите не ги завршува до крај

Кој ѝ е крив кога не...

Видно расположената госпоѓа игра со папагалот

Смешна финта направиле со камерата, но верувам дека вие ја гледате само госпоѓата...

Најлошиот начин на пиење пиво до сега!

Едноставно не му тргна на човекот, а сакаше да направи финта и да ја изголта лименката на...

Смешна детска финта: Кој прв ќе ја фати парата, негова е

Едното од децата не ја знае финтата, па побрза да го фати и „парфимираното“ изненадување под последната...

Стариот пес едноставно ја надушка викенд забавата и веднаш дотрча

Бабата и така не гледа добро, а и не се разбира од телефони, па ќе може по цел ден да го гледа видеото...

Плавуша се сонча на плажа, кога наеднаш некој вика: „Еј девојко, подај ми ја топката!“

Плавушата не знае никого да одбие, па веднаш му излезе во пресрет...

Да не е малку гужва? Двете жени не се љубители на пешачењето па решиле полека да си се возат до градот

Овие две дами тргнале кон центарот на Дарлингтон, Англија. Замислете колку бил изненаден човекот кога ги забележал како со специјалниот скутер се движат полека долж улицата. Да се надеваме дека...

Девојката си ги тестира воздушните перничиња додека вози на омилената песна

Погледнете го тестот внимателно во забавена снимка, но пак не трепкајте, за да не пропуштите некој важен...

Учениците му прават смешна зафрканција на професорот со големиот монитор во училницата

Децата се растени со овие работи и се помангупи од возрасните. Како да не наседне човек на ваква...

Вака правилно се навива кога си се обложил дебело на коњска трка

Да го пуштеа него да биде џокеј, душата ќе му ја извадеше на коњот и ќе победеше...

Реакцијата на луѓето кога ќе ја видат позадината на спортистката која вежба во трговскиот центар

Ни срам ни перде, а мажите со насмевки на лицето од уво до уво...

Мажот конечно си го купил автомобилот од соништата за со него да ги носи децата на училиште, а жена му не е баш најсреќна

За волја на вистината, жената не пушти ниту глас, не затоа што го почитува, туку едноставно, мажот така си ја наредил...

Големиот и гладен месар против заштитниците на животните кои му го блокирале влезот на сендвичарата

Да се бориш за заштита на животните со блокада на МекДоналдс, каде што многу гладни луѓе одат да јадат месо, е ЛОША ИДЕЈА! Еден токму таков, гладен и голем им...

Сестрата му прави смешна финта на братот: Не дозволувај раката да ти ја допре масата

Братот малку како приглуп, се гледаше дека малото сака да го намести нешто...

Пијаната инстатутка позира на вратата пред да си отиде дома

Жално е вака убава девојка, вака евтино да се продава. Такво е денешното...

„Фини“ активисти-вегани ги одделиле кокошките од петлите за да не ги „силуваат“, затоа што не им дале „согласност“

Активисти од шпанската веганска група Алмас Веганас влегле во фарма во Каталонија и решиле да им направат „услуга“ на кокошките. Тие ги разделиле кокошките од петлите, затоа што како што...

Каква ѝ е собата на популарната кинеска Јутуберка

Важно е до таму до каде што фаќа камерата да биде чисто...

Полицајците се зафатени со ептен важна истрага! Сега двајцата кројат план како да ја најдат осомничената и да ја казнат :)

А осомничената паметна, не го покажува лицето...

Разиграната госпоѓа во лов на… што ќе се улови тоа

Ако воопшто се улови нешто...

Ајде земи му го телефонот, а јас ќе снимам!

Смешно видео, во кое две девојки сакаа да зафркнат снаодлив...

Во денешно време е најтешко со идиотштина да се пробиеш на интернет. Конкуренцијата е брутална!

Овој „блогер“ на пример, им рекол на другарите да го залепат за автомобилот, за тој да мафта со сабјата низ...

+