Да не знае некој што си нарачала, затоа што храната изгледа оргазмично :). Инаку девојката се вика Габи Ферер и тестира нов производ, вибрирaчки гaќи.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено