Да се бориш за заштита на животните со блокада на МекДоналдс, каде што многу гладни луѓе одат да јадат месо, е ЛОША ИДЕЈА! Еден токму таков, гладен и голем им дојде и им ја уништи акцијата.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено