Сите сме го правеле ова, кога родителите ќе не легнеле да спиеме малку порано, но децава навистина ги поминаа сите граници.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено