Девојки, ако сте посакале да дознаете што му се врти во главата на секој маж, кога во прашање е неговата иднина, ова видео не е далеку од вистината.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено