Девојката не игра малку нападно, туку многу! Затоа што мажите не сфаќаат ако има кажеш одоколу :)

Некој изгледа гледал јамајкански видеа пред...

Смешна игра на свадба со модри патлиџани

Правилата се слични како музичко столче, само што жените наместо да седнуваат, се фаќаат за модрите патиџани на...

Како да поминеш преку поплавениот паркинг со ганц новите патики?

Животот понекогаш не е фер со придизвиците пред кои те става, но за секој проблем има...

Сите му се смешкаат додека мајмунот го остри каменот, но тој си има генијална идеја

„Планета на мајмуните“ можеби и не е толку фикција? Никогаш не треба да ја потценуваме интелигенцијата на мајмуните, бидејќи тие секогаш можат да нѐ...

А сега девојката ќе скокне во публиката, а мажиштата долу ќе ја пречекаат на раце

Поука: Никогаш не им верувајте на група мажи, особено ако сте...

Боксерот не може да се сконцентрира да го слуша тренерот

„Брат доста мелеш бе, види го ова! Повеќе ќе ме мотивира од твојот говор...

Фраерот научил како да се справува со бесот на својата жена

Толку млад, а толку искусен. Знае дека кога-тогаш ќе и помине и пак ќе биде онаа старата за која се оженил...

Еј, рачната, рачната! Многу смешна финта на која наседнува секој возач.

И да не му се случило некогаш навистина да ја заборави, сигурно гледал видеа со катастрофи со возачи кои заборавиле да ја кренат рачната...

Шизикот со мотор знае како да ја импресионира секретарката

Девојката на почеток се правеше недостижна и глумеше дека не го забележува, но ајде нека не го забележи...

Најзабеганото видео за денес ни доаѓа од Универзитетот во Гент, Белгија

Ораторката го зачини својот говор со уметничкиот перформанс на нејзината колешка. Ако ова не е уметност, не знам што...

Индиско семејство тргнало на одмор со семејниот мотор

За почит е тоа што дури и за двете кучиња нашле место...

Пијанта дама се скара со скарата

Не само што се скара, туку и се степа...

Металци со волку јака публика, не треба да се грижат за својата иднина! (Позитив на денот!)

Видно разиграни и расположени, а особено двете девојки и фраерот што игра „флос“...

Туширањето на девојките со шампањ на јахтата не тргна според планот

Девојките така се наместиле, што секој нормален човек ќе се збуни и ќе изгуби контрола...

Поштенското сандаче на руската танчерка Олга е привремено затворено

Доколку имавте намера да пуштите некое писмо, ќе морате да побарате некое поштенско сандаче во ваша близина и таму да го пуштите....

Жената му ставила на мажот ремче околу вратот и му прави електрични шокови секогаш кога ќе згреши некое прашање за нивната врска

Општо е познато дека мажите не паметат ништо, кога во прашање се врските, а овој маж тврдел дека памти сѐ. За да го докаже тоа, се согласил да носи вакво...

Малку подетално за диџејската работа

Ако некој сака да стане диџеј, ова е упатството кое што му...

Овие двајца мажи го однесоа возењето во фотелја на ниво погоре од Мистер Бин

Спиеш ли мирно Мистер Бин? Овие двајца мажи од Австралија очигледно добиле инспирација од епизодата кога Бин го управува возилото седејќи во фотелја, но тие смислиле и многу подобар...

Бабата верник и мачката атеист

На кој до што му е. Некој сака да си се помоли, а некој да си...

Црнецот точно знае што сака, кога оди во салон за мебел да одбере спална

Се израдува кога ја премери и ја најде идеалната висина на...

Човекот направи „беља“ додека беше во шопинг и не успеа ефикасно да ги сокрие доказите

Снимките до безбедносната камера од еден супермаркет во Турција прикажуваат човек кој лута наоколу во локална продавница и делува како да е малку „нестабилен“. Тогаш во еден момент застанува ја...

Колачињата многу добро одат со млеко

Жената седна да си јаде колаче, кога...

Старо интервју на легендарниот комичар Лесли Нилсен, на кое се опушти после јадењето грав

Тој вели дека јадел лосос, но ваква инспирација не може да дојде само од лосос. Мора и гравот да умешал прсти во некој...

Нов хит на Вале Гулабица со кој повторно ќе се вивне на врвот на македонското естрадно небо

„Да да, вистина, и кафето истина, ај друго ќе ставиме, оваа ноќ ќе...

Газдата на рускиот кафич знае како да ги разбуди пијаните дами кои заспале на масата

Буквално сѐ во видеото е забегано. И гостинките што се натрескале и заспале и газдата со иновативниот начин на...

Џабе ти е изглед на светски топ модел, ако не знаеш да играш

Не е проблемот што не знае да игра, туку што мисли дека знае...

Кога ќе ја замолиш најдобрата другарка да ти го напрска грбот со спреј за поубав тен

Тенот ѝ треба за да ѝ се лепат мажи, а и вака се праќа истата порака, само многу...

Како мажот се однесува кон првото пиво за време на викендот?

Сите сетила му се 100% сконцентрирани и насочени кон една единствена...

Кога прв пат во животот ќе пробаш препечена гроздова од 60 степени

Плавушата не знае што ја снашло и кој пат да го фати...

Пијаниот конечно сфати како да го вози точакот без да паѓа

Само упорно и кај и да е ќе стигне до дома...

+