Овие две дами тргнале кон центарот на Дарлингтон, Англија. Замислете колку бил изненаден човекот кога ги забележал како со специјалниот скутер се движат полека долж улицата.

Да се надеваме дека пристигнале таму каде што треба и дека скутерот издржал до крај.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено