Човекот слави затоа што со овој чек ја плаќа последната рата од алиментацијата

Моментот кога конечно ќе расчистиш со бившата и знаеш дека од сега па натаму си...

„Спасете ме, помогнете!“ На првоодделенецот не му се оди на училиште :)

Мајката го прашува зошто а тој ѝ вели дека не знаел да пишува. Веројатно вистинската приказна е затоа што сака да си ужива во безгрижното детство без...

Плавушата ќе ви покаже како најбрзо да излупите варено јајце

Знаеш дека си ја нашол вистинската, ако може вака да скрши...

Дедото нема клима во прастариот автомобил, но има мозок, па си направил ладење, какво што секој посакува на +40

Кога надвор е толку топло што не можеш ни прозорец да отвориш, ова е генијално решение...

Инаетливата Турчинка со моторче против невиниот пешак, 2 пати

Кога на жена ќе ѝ згазиш на живецот, лошо ти се...

Жешка девојка излегува од џакузито, со главата во облаци

Кој високо лета, ниско...

Младиот фармер нашол финта како да си ја мие косата и кога ќе му се исуши да не му треба гел

Воедно со ваквиот начин на одржување хигиена, многу лесно ќе си ја зачува невиноста до стари години...

Ајде да изброиме колку корпи изеде фраерот од девојката додека ја испраќаше до дома

Тој упорен, а оваа ги користи сите познати и непознати техники на одбивање. Уште на крај да му речеше „Не сакам да си го расипеме другарството“...

Ало докторе, главата ме боли, ама не е од алкохолот, туку од душекот!

Од алкохолот само ми беше потешка и ми правеше проблеми на рамнотежата, а душекот е крив за...

Дечково не им верува слепо на филмовите, па реши да провери дали хлороформот нависитна може да те онесвести

– И како што гледате, ништо не се…...

Велосипедистот му одржа добра лекција на фраерот со Ламборгини

Богатството не значи интелигенција и совест, а кога ќе размислиме подобро најчесто значи и сосема спротивно од овие две...

Смешна кошарка со кофи на пикник

Пред натпреварувачот да има право да шутира, мора да направи 10...

Пет згодни девојки гостуваат на училишна претстава пред пубертетлии

Корејските девојки ептен ја вжештија атмосферата, а побертетлите буквално збеснаа од...

Викенд е и време е за еден сочен танц

Ако денот по утрото се познава, ова треба да биде многу жешко видео, но дајте му шанса...

И мене ми треба еден ваков фотокопир, особено за викенди!

Ако знае некој каква марка е, нека пише во коментар. Благодарам...

Живата NBA легенда Шекил О’Нил си купил нов автомобил, таман како за него

Човекот едноставно не престанува да изненадува. Дури и Фиќо да купи, пак ќе биде фраер и во центарот на вниманието. Интересна е неговата приказна за тоа како и по завршувањето...

Дали некој знае како се вика оваа екстремно пријатна песна? (13 дел)

Мотика загревање во последниот (не календарски) летен викенд оваа...

Многу соодветен спот што одговара на 99% од современите поп песни

Сценарио: Некоја коза ќе се начука и потоа прави недолични...

Ако твојата девојка има проблем со довербата

Како се зачитала со сериозен израз на лицето, не сакате да сте му во кожата на типот, кога ќе се разбуди...

„Оженет сум, само напред, пукај“: Бракот понекогаш може да биде постресен од вооружен грабеж во бар, ако не верувате погледнете

Неколку луѓе си уживале во пиењето во бар во Сент Луис. Но, одеднаш се случува најлошото. Маж вооружен со автоматско оружје влегува да го ограби барот и гостите во него....

Ова не се згодни келнерки, туку азиски роботи за чистење на подови!

Едниот робот е главен и ја контролира работата на...

Човекот е толку пијан, што станувањето му е невозможна мисија

На неколку пати беше неверојатно блиску до целта, но не издржа срце јуначко и легна да одмори...

Запомнете: Не сте грд, само немате доволно пари!

Сѐ што треба да направите е да најдете чесен начин да ги...

Големата дама си оди дома, после убаво помината вечер со другарките

Штом стигнала до тука, нема за што да се грижи… Или...

Пилотот фатен на дело како ѝ пишува на стјуардесата интимнa поракa на телефон

Ја видел што прави со некој ќелав, ги фатиле камерите во авионот...

Девојката е видливо импресионирана затоа што тенисерот Фелицијано Лопез си ја менува маицата

Моментот кој го чекала цел меч, мора да се...

Верувале или не Гулабица има уште еден нов хит! Овој пат ќе ве шармира како „вредна“ земјоделка

И токму кога помисливме дека тоа е сѐ Вале Гулабица ни докажа дека ова е само почеток. Овој пат Гулабица „летна“ од родното место да не мора повеќе да биде...

Африканскиот работник е дете од село и никогаш во животот не видел рачна количка

Кога колегите му рекле да го исфрли ѓубрето со неа, тој веднаш сфатил како се...

Еве зошто на градежните работници никогаш не им е досадно на работа

Одвај чекаат шефот да си отиде, за да може да продолжат со војната...

Жената презема драстични „мерки“ на претпазливост кога треба да се паркира

Една жена е прогласена за „највнимателна жена возач досега“, откако била снимена како со метар проверува дали автомобилот ќе може да влезе во паркинг...

+