Ова не е ниту прв ниту последен пат вакво нешто да се случи (како што можете да видите тука), но благодарение на интернетот можете да бидете сигурни дека ќе ве „фатат“, ако ви е гајле секако.

За време на лет со „United Airlines“ неколку патници се изначекаа за да одат во тоалет, па дури и стјуардесата дошла да интервенира. Иако овие работи се прават набрзина, овие двајца заљубени (со исти дуксерки) решиле квалитетно да си го искористат времето и внатре биле повеќе од 10 минути.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено