Бразилец фаќа гигантска анаконда во река

Бразилец фаќа гигантска анаконда во река

Огромната змија тукушто го изела својот ручек, веројатно претходниот Бразилец што пробал да ја влече за опашката...

Жестока детска тепачка во тајландско училиште со неочекуван крај

Жестока детска тепачка во тајландско училиште со неочекуван крај

Сине, секогаш почитувај го противникот...

Фаќај другар!

Фаќај другар!

Луди, пијани Руси. Другарот кога ќе се разбуди ќе го боли глава, а нема да знае од што...

Како послушниот маж и одржа лекција на жена си?

Како послушниот маж и одржа лекција на жена си?

Жената постојано и по цел ден викала по него, а ова е моментот кога реши дека треба да се претвори во послушен маж и да и одржи...

Мотика родители на годината! (3 фото)

На овие треба да им се одземе детето по итна постапка. За да биде уште по патетично, сето ова го прават само за некои полупријатели да им кликнат лајк на...

Видео од фрлањето на украинскиот пратеник во контејнер како ѓубре

Кога пратеникот Витали Журавски излезе од украинскиот парламент, надвор го пречека изненадување какво што ниту еден пратеник во светот не доживеал. Разлутената толпа го фрли во контејнер, за сликовито да...

16 годишен тинејџер им помага на полицајките да се справат со насилникот

16 годишен тинејџер им помага на полицајките да се справат со насилникот

Необична случка во англискиот град...

Ловџија завиваше како којот во шумата и доби одговор од кој ќе ви застане крвта во вените

Ловџија завиваше како којот во шумата и доби одговор од кој ќе ви застане крвта во вените

Ова требаше да биде шега, но камерманот веќе го фати паника. Кој пат да го фатат...

Жестока скриена камера: Полицијата напаѓа ноќе со автоматска пушка

Жестока скриена камера: Полицијата напаѓа ноќе со автоматска пушка

После снимањето треба да им викаат мафнете и на скриената камера и да им даваат по еден пар чиста долна облека...

Ограбувач со мотор против велосипедист со камера на глава

Ограбувач со мотор против велосипедист со камера на глава

Мајк Грацијано е на мисија со своите пријатели да отпатуваат во секоја земја во светот. Додека се возеа со велосипеди низ главниот град на Аргентина, Буенос Аирес, им се случи...

Будење со лажица лут васаби сос во устата

Будење со лажица лут васаби сос во устата

Дечково барем сфати дека е време да си бара нов цимер и ново место за живеење...

Средношколката против професорот кој знае џудо

Средношколката против професорот кој знае џудо

А како на друг начин да се спречи разбеснета средношколка која мава шамари на сите страни...

Опасно будење со огномет

Опасно будење со огномет

Како наредната ноќ да заспие со цимер со вакви...

Човеков дошол на викендичката после подолго време и се соочил со една необична опасност

Човеков дошол на викендичката после подолго време и се соочил со една необична опасност

Ајде отвори прозор ако си...

Двајцата ограбувачи на моторче нападнаа погрешна девојка во погрешен град

Двајцата ограбувачи на моторче нападнаа погрешна девојка во погрешен град

Народниот суд им пресуди по брза...

Новите секси костими на Колумбискиот женски велосипедски тим (3 фото)

Девојките ги изненадија сите кога во вакви костими се појавија на трка во Тоскана, Италија. Ова се случува кога дизајнерот на спортска облека ќе апстинира подолго време...

Како професионален измамник краде очила за сонце од 500 евра?

Како професионален измамник краде очила за сонце од 500 евра?

Предупредување: Се што е прикажано во видеото е исклучиво наменето да се информира јавноста за сите видови на кражби кои ги прават измамниците на улица. Се што е украдено им...

Кражба на органи – убедливо најлудата скриена камера до сега

Кражба на органи – убедливо најлудата скриена камера до сега

Ова е одмазда за мега популарната местенка „Самоубиство“, која пред неколку месеци беше хит на Мотика. Ова е уште полудо од самоубиството. Му намести на другарот лажни вести на ТВ,...

Кому му треба стоматолог кога синот има уникатна техника?

Му ги скрати маките на стариот, а и да отидеше на стоматолог слично ќе поминеше со џиновскиот...

Тежок камион преминува преку слаб дрвен мост

Тежок камион преминува преку слаб дрвен мост

Изгледа камионџијата немаше избор, па реши да му верува на своето искуство и да си ја проба...

Баксуз: Го згазија две коли едно по друго

Баксуз: Го згазија две коли едно по друго

И замислете, тоа не е најчудниот дел во видеото. Од каде ги извадија стаповите е навистина нејасно...

Смешна финта во училиште во Хаити

Смешна финта во училиште во Хаити

Младите Хаиќани често ја прават оваа финта, затоа што такви им се училиштата...

Како НЕ се гасне запален автомобил?

Како НЕ се гасне запален автомобил?

Во моментите на очај, кога кофите вода воопшто не помагаат, луѓево смислија едно сосема поинакво...

Ве поздравија забите на раперот Риф Раф

Ве поздравија забите на раперот Риф Раф

Ајкула стил...

Опасно нишање со другарите на специјална нишалка во дворот

Уште едно видео кое ни покажува зошто жените живеат подолго од мажите...

Двајца мажи и држат лекција на лошо паркираната жена на паркинг

Двајца мажи и држат лекција на лошо паркираната жена на паркинг

Откако ја натераа да се паркира убаво, решија да се погрижат да не и се повтори. Се извинуваме што во насловот ги нарековме...

Плавуша тепа со играњето

Плавуша тепа со играњето

Кутриот дечко, овие слики нема да може да ги избрише од главата цел...

Оваа прекрасна Тајланѓанка има една голема тајна која ќе ви ја откриеме сега

Погледнете ја оваа прекрасна девојка со бујни гради, какви што секој маж би посакал. Но, девојката има една тајна која ќе ве...

Англиската полиција објави снимка на моторџија кој си ја снима сопствената смрт

Англиската полиција објави снимка на моторџија кој си ја снима сопствената смрт

Ова е приказната на Дејвид… Во 2013 година, Дејвид, 38 годишен моторџија беше убиен на патот А47 во Норфолк, Англија, во страшна сообраќајна несреќа. Камерата наместена на кацигата на Дејвид...

Таткото и синот и приредија заседа на мајката со специјално оружје

Таткото и синот и приредија заседа на мајката со специјално оружје

Сериозен кандидат за титулата татко на...

+