Изгледа камионџијата немаше избор, па реши да му верува на своето искуство и да си ја проба среќата.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено