И замислете, тоа не е најчудниот дел во видеото. Од каде ги извадија стаповите е навистина нејасно :).

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено