После снимањето треба да им викаат мафнете и на скриената камера и да им даваат по еден пар чиста долна облека :).

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено