Огромната змија тукушто го изела својот ручек, веројатно претходниот Бразилец што пробал да ја влече за опашката :).

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено