Како проруските бунтовници во Украина тестираат панцир?

Како проруските бунтовници во Украина тестираат панцир?

Ако преживее Серјожа, сите ќе преживееме :).

1 е малку, 2 се тамам, 3 се премногу! Американка потроши 20.000 долари за да има 3 гради

Јасмин Тридевил е 21 годипна масажерка од САД, која неодамна доби бизарна идеја да си направи трета вештачка града и ја реализираше. Причината поради која девојката си направи трета града е нејзиниот сон да учествува во некое реално шоу. Јасмин смета дека вака ќе го сврти вниманието на јавноста и организаторите на некое реално шоу […]

Разголени фотографии од невестата на Владимир Кличко, Хајден Панитиер (21 фото)

Требаше да се венчаат на 22 август, но ја одложија венчавката, а згора на тоа сега протекоа и разголените фотографии од Хајден во јавност. Дали невестата ќе го облече невестинскиот фустан ќе видиме, а до тогаш да погледнеме детално што одбрал боксерот.

Жестоки нокаути од улични тепачки

Жестоки нокаути од улични тепачки

Снимките се од мобилни телефони и не се многу квалитетни, но нокаутите се.

Крајно идиотска сообраќајка со тројно престигнување

Крајно идиотска сообраќајка со тројно престигнување

Шоферот си го бараше, но настрадаа и тие со него, а најверојатно и еден од камините.

Маскираниот крадец се обиде да ограби погрешна девојка

Маскираниот крадец се обиде да ограби погрешна девојка

Ваква грешка се прави само еднаш во животот! Девојката после завршената работа си замина мртва ладна, како да го прави ова секој ден. Предупредување: Видеото може да ве вознемири!

Одлична реклама против возењето во пијана состојба

Одлична реклама против возењето во пијана состојба

Секогаш има некој кој те чека да се вратиш, затоа внимавај во каква состојба возиш.

Подарок од советникот за градоначалникот затоа што ќе го преместува бејзбол стадионот

Подарок од советникот за градоначалникот затоа што ќе го преместува бејзбол стадионот

Се гледа дека советникот долго време, уште од дома, го мислел и го подготвувал изненадувањето.

Неверојатна работна етика

Неверојатна работна етика

Црн хумор:  „Заврши ја работата до петок, затоа што ќе ти ја сечеме и другата!“

Во Мекдоналдс почнаа да служат специјални оброци за силеџии

Во Мекдоналдс почнаа да служат специјални оброци за силеџии

Ако влезе некој тип со намера да се тепа, тогаш го услужуваат и се смирува.

Како плавушата ја преплаши својата мајка?

Како плавушата ја преплаши својата мајка?

Малку црн хумор не е на одмет :).

Бразилец фаќа гигантска анаконда во река

Бразилец фаќа гигантска анаконда во река

Огромната змија тукушто го изела својот ручек, веројатно претходниот Бразилец што пробал да ја влече за опашката :).

Жестока детска тепачка во тајландско училиште со неочекуван крај

Жестока детска тепачка во тајландско училиште со неочекуван крај

Сине, секогаш почитувај го противникот :).

Фаќај другар!

Фаќај другар!

Луди, пијани Руси. Другарот кога ќе се разбуди ќе го боли глава, а нема да знае од што :).

Како послушниот маж и одржа лекција на жена си?

Како послушниот маж и одржа лекција на жена си?

Жената постојано и по цел ден викала по него, а ова е моментот кога реши дека треба да се претвори во послушен маж и да и одржи лекција.

Мотика родители на годината! (3 фото)

На овие треба да им се одземе детето по итна постапка. За да биде уште по патетично, сето ова го прават само за некои полупријатели да им кликнат лајк на Фејсбук.

Видео од фрлањето на украинскиот пратеник во контејнер како ѓубре

Кога пратеникот Витали Журавски излезе од украинскиот парламент, надвор го пречека изненадување какво што ниту еден пратеник во светот не доживеал. Разлутената толпа го фрли во контејнер, за сликовито да му покаже дека е обично ѓубре.

16 годишен тинејџер им помага на полицајките да се справат со насилникот

16 годишен тинејџер им помага на полицајките да се справат со насилникот

Необична случка во англискиот град Брајтон.

Ловџија завиваше како којот во шумата и доби одговор од кој ќе ви застане крвта во вените

Ловџија завиваше како којот во шумата и доби одговор од кој ќе ви застане крвта во вените

Ова требаше да биде шега, но камерманот веќе го фати паника. Кој пат да го фатат сега?

Жестока скриена камера: Полицијата напаѓа ноќе со автоматска пушка

Жестока скриена камера: Полицијата напаѓа ноќе со автоматска пушка

После снимањето треба да им викаат мафнете и на скриената камера и да им даваат по еден пар чиста долна облека :).

Ограбувач со мотор против велосипедист со камера на глава

Ограбувач со мотор против велосипедист со камера на глава

Мајк Грацијано е на мисија со своите пријатели да отпатуваат во секоја земја во светот. Додека се возеа со велосипеди низ главниот град на Аргентина, Буенос Аирес, им се случи една непријатна случка. Еве како вистински изгледа некој да се обиде да ве ограби на улица.

Будење со лажица лут васаби сос во устата

Будење со лажица лут васаби сос во устата

Дечково барем сфати дека е време да си бара нов цимер и ново место за живеење :).

Средношколката против професорот кој знае џудо

Средношколката против професорот кој знае џудо

А како на друг начин да се спречи разбеснета средношколка која мава шамари на сите страни :).

Опасно будење со огномет

Опасно будење со огномет

Како наредната ноќ да заспие со цимер со вакви идеи?

Човеков дошол на викендичката после подолго време и се соочил со една необична опасност

Човеков дошол на викендичката после подолго време и се соочил со една необична опасност

Ајде отвори прозор ако си маж!

Двајцата ограбувачи на моторче нападнаа погрешна девојка во погрешен град

Двајцата ограбувачи на моторче нападнаа погрешна девојка во погрешен град

Народниот суд им пресуди по брза постапка.

Новите секси костими на Колумбискиот женски велосипедски тим (3 фото)

Девојките ги изненадија сите кога во вакви костими се појавија на трка во Тоскана, Италија. Ова се случува кога дизајнерот на спортска облека ќе апстинира подолго време :). 

Како професионален измамник краде очила за сонце од 500 евра?

Како професионален измамник краде очила за сонце од 500 евра?

Предупредување: Се што е прикажано во видеото е исклучиво наменето да се информира јавноста за сите видови на кражби кои ги прават измамниците на улица. Се што е украдено им е вратено на сопствениците после снимањето

Кражба на органи – убедливо најлудата скриена камера до сега

Кражба на органи – убедливо најлудата скриена камера до сега

Ова е одмазда за мега популарната местенка „Самоубиство“, која пред неколку месеци беше хит на Мотика. Ова е уште полудо од самоубиството. Му намести на другарот лажни вести на ТВ, потоа во барот му даде таблета за спиење. Понатаму гледајте.

Кому му треба стоматолог кога синот има уникатна техника?

Му ги скрати маките на стариот, а и да отидеше на стоматолог слично ќе поминеше со џиновскиот заб.

+