Му ги скрати маките на стариот, а и да отидеше на стоматолог слично ќе поминеше со џиновскиот заб.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено