Луди, пијани Руси. Другарот кога ќе се разбуди ќе го боли глава, а нема да знае од што :).

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено