Девојките ги изненадија сите кога во вакви костими се појавија на трка во Тоскана, Италија.
Ова се случува кога дизајнерот на спортска облека ќе апстинира подолго време :). hhYesGF

Gearz

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено