Колку далеку сте спремни да одите за да избегнете непријатна ситуација?

Колку далеку сте спремни да одите за да избегнете непријатна ситуација?

Девојката се испијанила претходната вечер и се буди до непознат дебел дечко, со кој очигледно не би легнала на трезно. Предупредување: Доколку не сакате хорор филмови, НЕ ГЛЕДАЈТЕ!

Што ги снајде американските новинари кои кампуваа пред болницата во која е сместен пациентот со Ебола?

Што ги снајде американските новинари кои кампуваа пред болницата во која е сместен пациентот со Ебола?

Погледнете што се случуваше пред неколку часа пред болницата во Далас.

Опасен вежбач на вратило прави до сега невидена вежба

Опасен вежбач на вратило прави до сега невидена вежба

Како му успеа ни самиот не знае :).

Самоуверен и пијан возач, многу лоша комбинација!

Самоуверен и пијан возач, многу лоша комбинација!

Алкохолот е невротоксична супстанца која го оштетува централниот нервни систем. Конзумирањето алкохол во големи количини доведува до еуфорија, што укажува на тоа дека првин изумираат инхибиторните невни клетки, кои се задолжени за самоконтрола. Потоа настапува фаза на паѓање, во која рефлексите отапуваат и доаѓа до намалување на видното поле.

Опасна романска невеста, внимавајте да не се заљубите!

Опасна романска невеста, внимавајте да не се заљубите!

Гостите останаа збунети и со подотворени усти, кога прв пат ја видоа невестата на свадбата.

Дијареа 2! Луда бразилска скриена камера!

Дијареа 2! Луда бразилска скриена камера!

Дечкиве навистина знаат како да ги поминат сите можни граници!

Неочекуван пресврт за време на грабеж

Неочекуван пресврт за време на грабеж

Грабежов снимен од безбедносна камера се случи во Јужна Африка. Тројца криминалци се симнаа од кола и нападнаа пар кој се спремаше да замине некаде со автомобилот.

8 годишното момече кое децата од училиште го викаат Вилица (4 фото)

Момчево прекарот го добило според филмот на Спилберг за ајкулата која јаде луѓе. Причината за тоа е ретката медицинска состојба со забите на малиот Сак Браун, кога новите заби веќе растат во втор ред, а и млечните цврсто си стојат на местото.

Бабата повторно јадела од црвените бобинки

На почеток играше, забега старата ептен. Предупредување: Видеото содржи сцени кои не се пријатни за гледање.

Едно видео кое ни дава комплетна слика за Русите!

Едно видео кое ни дава комплетна слика за Русите!

Задолжително погледнете и според видеото обидете се да објјасните во коментар какви се :).

Разгален ученик малтретира бездомник, но ја научи лекцијата

Разгален ученик малтретира бездомник, но ја научи лекцијата

Што мислите дали на детево ќе му текне друг пат така да си поигрува со постари луѓе?

Родителите на малово Албанче се гордиеат со тоа што научил нивниот син!

Јака смисла за хумор имаат, нема што. Тешко на детцата со вакви родители!

За крадците нема место во Русија! На кого бе ти пиштол ќе вадиш мајмун еден!

За крадците нема место во Русија! На кого бе ти пиштол ќе вадиш мајмун еден!

Професијата разбојник е многу посложена во Русија отколку на било кое друго место во светот.

Хорор скриена камера: Девојка, жив мртовец, на улица

Хорор скриена камера: Девојка, жив мртовец, на улица

Добра скриена камера, а најјакиот момент беше со мачката на 1:50 :).

Ви ја претставуваме азиската супер-модел диџејка Ауна Чен

Ова се дел од нејзините постери и фотографии со кои ги најавува своите настапи. Гледајте до крај! А вака всушност изгледа „супер-модел“ диџејката во живо на настап!

Што се случува во ноќните клубови во гетото?

Што се случува во ноќните клубови во гетото?

Видеото е со коментари од кечерите, но многу добро одговараат на она што се случува.

Инвазија од вонземјани!? Двајцата најдобри другари го преплашија дечкото на многу оригинален начин.

Инвазија од вонземјани!? Двајцата најдобри другари го преплашија дечкото на многу оригинален начин.

Направија сцена и маски многу подобри од голем број научно фантастични филмови.

Опасна, жестока несреќа на монстер трак настан во Холандија

Откако прескокна неколку автомобили, возачот на огромното чудовиште изгуби контрола и прегази дел од публиката. Резултатот на оваа ужасна несреќа е 1 загинат возрасен маж, 2 загинати деца и 15 повредени.

Храбрата баба против крадецот кој сакаше да и го украде автомобилот

Храбрата баба против крадецот кој сакаше да и го украде автомобилот

Дебра Филдинг од Манчестер ја остави колата отворена со неизгаснат мотор за да си ја отвори портата, а крадецот го искористи моментот и тргна во акција.

Жестока руска ноќна тепачка во два дела

Жестока руска ноќна тепачка во два дела

Во кафичот настанала тепачка, во која еден дечко завршил на хирургија после скршеното шише од неговата глава. Вториот дел од тепачката се случуваше во болницата кога другарите го донесоа тепаниот.

Луда потера по пијаниот руски возач! Холивудските филмови се смешни во споредба со ова!

Луда потера по пијаниот руски возач! Холивудските филмови се смешни во споредба со ова!

Во градот Иркутск, во 7 часот наутро, 24-годишниот возач на Тојотата одбил да и застане на полицијата затоа што немал документи, возел пребрзо и бил пијан и под дејство на наркотици.  

Пешакот со пиштол секогаш има предност :)

Пешакот со пиштол секогаш има предност :)

Во меѓувреме на дивиот исток, пешаците научија како да ги натераат возачите да ги почитуваат.

Голиот Супер Марио во реалниот живот :)

Голиот Супер Марио во реалниот живот :)

Добро му тргна, но патеката по која тргнал не е воопшто лесна.

Мајката снима и и дава совети на ќерка си како да се тепа

Мајката снима и и дава совети на ќерка си како да се тепа

Напред Венеса, грабни ја кучката… Соблечи ја…

4 девојки на 1 мотор :)

4 девојки на 1 мотор :)

– Еј девојки, каде сте тргнале? – Еве во одделот за итна медицинска помош…

Смешен нокаут на школскиот другар

Смешен нокаут на школскиот другар

Само еден удар беше доволен за да гледаме смешно паѓање.

Скриена камера која мора да ја видите: Да ти се какам на Ламборџинито!

Скриена камера која мора да ја видите: Да ти се какам на Ламборџинито!

Двајцата лудаци од Чешка повторно направија многу јака скриена камера, овој пат не еден против друг, туку заедно. Финтата сама по себе не беше толку јака, но никој не очекуваше ваков тек на настаните.

Зошто на жените не треба да им се верува?

Погледнете ги овие две фотографии од истата девојка, која благо речено, не е надарена со природна убавина.

Организирана група жени крадци ограбуваат дуќан со двајца продавачи

Организирана група жени крадци ограбуваат дуќан со двајца продавачи

Додека другите вешто им го одвлекуваат вниманието на продавачите, едната оперира.

Гласно јадење во библиотека

Гласно јадење во библиотека

Одење по нервите на студентите кои дошле во библиотека да спремаат испити.

+