Ве поздравија забите на раперот Риф Раф

Ве поздравија забите на раперот Риф Раф

Ајкула стил :).

Опасно нишање со другарите на специјална нишалка во дворот

Уште едно видео кое ни покажува зошто жените живеат подолго од мажите :).

Двајца мажи и држат лекција на лошо паркираната жена на паркинг

Двајца мажи и држат лекција на лошо паркираната жена на паркинг

Откако ја натераа да се паркира убаво, решија да се погрижат да не и се повтори. Се извинуваме што во насловот ги нарековме мажи!

Плавуша тепа со играњето

Плавуша тепа со играњето

Кутриот дечко, овие слики нема да може да ги избрише од главата цел живот.

Оваа прекрасна Тајланѓанка има една голема тајна која ќе ви ја откриеме сега

Погледнете ја оваа прекрасна девојка со бујни гради, какви што секој маж би посакал. Но, девојката има една тајна која ќе ве изненади.

Англиската полиција објави снимка на моторџија кој си ја снима сопствената смрт

Англиската полиција објави снимка на моторџија кој си ја снима сопствената смрт

Ова е приказната на Дејвид… Во 2013 година, Дејвид, 38 годишен моторџија беше убиен на патот А47 во Норфолк, Англија, во страшна сообраќајна несреќа. Камерата наместена на кацигата на Дејвид го сними неговото последно патување. Фамилијата на Дејвид ја виде снимката и сакаше да спречи други возачи да ја направат истата грешка. По нивна желба […]

Таткото и синот и приредија заседа на мајката со специјално оружје

Таткото и синот и приредија заседа на мајката со специјално оружје

Сериозен кандидат за титулата татко на годината!

Грабеж на векот: Со најлонска кеса на глава

Грабеж на векот: Со најлонска кеса на глава

Му се припило на типот пиво и снемал цигари, па најде решение.

Јако: Нов дел од жестоката скриена камера со кловнот убиец

Јако: Нов дел од жестоката скриена камера со кловнот убиец

Најјакиот дел е на бензинската станица :). Лудаци!

Човекот најнормално си излегуваше од гаража, а надвор го дочека лудо и страшно изненадување

Човекот најнормално си излегуваше од гаража, а надвор го дочека лудо и страшно изненадување

Видеото е снимено од камерата во автомобилот, а се случи пред неколку дена во руската република Башкириа.

Наркоманката и алфа мажјакот на патот

Наркоманката и алфа мажјакот на патот

За нестрпливите, акцијата почнува на 1:30.

Комшии од пеколот

Комшии од пеколот

Човеков решил да ги сними своите комшии, да види светот што гледа тој секој ден. Комшивката секојдневно го тепала комшијата, а кога го видела видеово на интернет му ја искршила колата на снимателот.

Како девојката го разбуди својот дечко?

Како девојката го разбуди својот дечко?

Ова беше 100% неженствено, а дечково е за жалење.

Руси вежбаат како да ги измамат осигурителните компании за да добијат пари

Руси вежбаат како да ги измамат осигурителните компании за да добијат пари

Да одглумиш лажна сообраќајка во услови каде што во сите возила има камери не е лесна работа и бара многу вежбање :).

Страшната смрт на моторџијата кој со 200 км/час на раскрсница се удри во Ауди

Страшната смрт на моторџијата кој со 200 км/час на раскрсница се удри во Ауди

Несреќата се случи во Москва, а ова е снимката од безбедносната камера на раскрсницата.

Краток мотивирачки анимиран филм за ракот: Време е за плаќање на долговите

Краток мотивирачки анимиран филм за ракот: Време е за плаќање на долговите

Филмот е направен со цел да се соберат што е можно повеќе донации за да се интензивира борбата против ракот – чумата на 21 век.

Пајак-куче мутант!? Јака смешна и страшна скриена камера!

Ви препорачуваме да погледнете!

Сириски робот-митралез во акција

Сириски робот-митралез во акција

Се управува со помош на 5 копчиња и стар телевизор. Добредојдовте во 21 век.

Нов опасен предизвик „Онесвестување“ започна да се шири на интернет!

Нов опасен предизвик „Онесвестување“ започна да се шири на интернет!

После веќе досадниот предивик со кофа вода, ова е лудилото кое почна да ја зафаќа помладата популација на интернет. Предупредување: Ова е една од поглупите работи што почнале да се шират на интернет, бидејќи онесвестувањето е многу опасно…

Опасна скриена камера: Згазнување на патиките на непознати црнци од гетото

Опасна скриена камера: Згазнување на патиките на непознати црнци од гетото

Доказ дека црнечките квартови во САД се опасно место дури и за прошетка. Предупредување: Видеото содржи сцени на насилство!

Како е да си жена која се шета по улиците на Каиро?

Како е да си жена која се шета по улиците на Каиро?

Ова се случува кога жена шета сама во било кое време од денот и во било кој дел од градот. Снимката е од скриена камера која ја носи жената.  На почеток си мислите дека на жените би им годело волку внимание, но видеото станува се поморничаво и поморничаво.

Најопасната заштита од крадци на велосипеди :) (2 фото)

Ова е јасна порака до оној што ќе помисли да го краде велосипедот дека сопственикот има бујна фантазија, па нека му ја мисли ако го фати :).

А вие имате ли нормални соседи?

А вие имате ли нормални соседи?

Русинов реши да ја сними соседката и да му се пожали на светот какви концерти од комшивката мора да слуша секој виекнд. Што мислите има ли лек за комшивкава?

Убедливо најлудата руска улична тепачка до сега!

Убедливо најлудата руска улична тепачка до сега!

Околу 3 часот во ноќта, чудни работи се случуваат на руските улици. Нервозниот возач сакаше да се тепа, но не го очекуваше ова :).

Го преплашија другарот до смрт додека спиеше! Многу жестока шега!

Го преплашија другарот до смрт додека спиеше! Многу жестока шега!

Ја погодија и музиката и костимите и амбиентот.

Храбар крадец во џамија

Храбар крадец во џамија

Си ги присвои донациите додека сите беа свртени кон Мека.

Како да препознаеш дете израснато со филмовите на Ван Дам?

Како да препознаеш дете израснато со филмовите на Ван Дам?

Што мислите кој од овие двајца е?

Реакцијата на дечкото кога неговата девојка се запали во ресторан

Реакцијата на дечкото кога неговата девојка се запали во ресторан

Келнерката додаваше гориво во мини печката која ја држи храната топла и се случи несреќа. Реакцијата на шизикот не се опишува со зборови :).

Јако: Кога тепачот ќе си го добие заслуженото…

Јако: Кога тепачот ќе си го добие заслуженото…

Избор жестоки видеа. Да ти е мерак да ги гледаш.

Пациент со Ебола избега од карантин и направи хаос во главниот град на Либерија

Пациент со Ебола избега од карантин и направи хаос во главниот град на Либерија

Гледајте што се случуваше во Монровиа, главниот град на западно-африканската држава Либерија.

+