Откако ја натераа да се паркира убаво, решија да се погрижат да не и се повтори. Се извинуваме што во насловот ги нарековме мажи!

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено