Двајцата лудаци од Чешка повторно направија многу јака скриена камера, овој пат не еден против друг, туку заедно. Финтата сама по себе не беше толку јака, но никој не очекуваше ваков тек на настаните.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено