Црн хумор:  „Заврши ја работата до петок, затоа што ќе ти ја сечеме и другата!“

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено