Гледајте што се случува кога загрижените случајни минувачи ќе му пријдат на детето што плаче на клупата.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено