Во кафичот настанала тепачка, во која еден дечко завршил на хирургија после скршеното шише од неговата глава. Вториот дел од тепачката се случуваше во болницата кога другарите го донесоа тепаниот.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено