Требаше да се венчаат на 22 август, но ја одложија венчавката, а згора на тоа сега протекоа и разголените фотографии од Хајден во јавност. Дали невестата ќе го облече невестинскиот фустан ќе видиме, а до тогаш да погледнеме детално што одбрал боксерот.

skr (1)

skr (2)

skr (3)

skr (4)

skr (5)

skr (6)

skr (7)

skr (8)

skr (9)

skr (10)

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено