Во градот Иркутск, во 7 часот наутро, 24-годишниот возач на Тојотата одбил да и застане на полицијата затоа што немал документи, возел пребрзо и бил пијан и под дејство на наркотици.

 

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено