И да не му се случило некогаш навистина да ја заборави, сигурно гледал видеа со катастрофи со возачи кои заборавиле да ја кренат рачната кочница.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено