Општо е познато дека мажите не паметат ништо, кога во прашање се врските, а овој маж тврдел дека памти сѐ. За да го докаже тоа, се согласил да носи вакво ремче околу вратот додека одговара.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено