Тој вели дека јадел лосос, но ваква инспирација не може да дојде само од лосос. Мора и гравот да умешал прсти во некој момент.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено