Спиеш ли мирно Мистер Бин? Овие двајца мажи од Австралија очигледно добиле инспирација од епизодата кога Бин го управува возилото седејќи во фотелја, но тие смислиле и многу подобар план.

Самите фотелји да ги претворат во „возило“ и да се провозат со нив по автопатот, во близина на Сиднеј. Сега буквално можат да си сигнат каде што сакаат од удобноста на нивните фотелји.

 

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено