Алпинист со обичен стол покажува колку треба да сте цврст за да се занимавате со алпинизам

Алпинист со обичен стол покажува колку треба да сте цврст за да се занимавате со алпинизам

Тоа што го направи со столот е неверојатно и ретко кој човек може да го направи истото....

Бегство од пајакот

Бегство од пајакот

Еве зошто кај нас пајак службите имаат поинаков тип на...

Дечкото кој знае како да ужива во шопингот со неговата девојка

Дечкото кој знае како да ужива во шопингот со неговата девојка

Мажите мразат шопинг, но понекогаш се приморани да одат. Дечково открил налин како и тој да си помине убаво, а згора на тоа и голема е веројатноста дека девојката повеќе...

Генијалното бегство од креветчето

Генијалното бегство од креветчето

Гледајте каков план за бегство смислил малиот генијалец :)....

Двајца татковци дрифтаат со своите синови

Двајца татковци дрифтаат со своите синови

Кому му треба суперхерој, кога имаш...

„Луд“ професор по хемија им прави на учениците незаборавен експеримент

„Луд“ професор по хемија им прави на учениците незаборавен експеримент

Можеби професоров малку претера, но подобро ваков професор отколку некоја тутурутка која само ќе ја изрецитира лекцијата на...

Кога нинџа ќе се вработи како чистач на маси во сендвичара

Кога нинџа ќе се вработи како чистач на маси во сендвичара

Овој ќе ја наполни сендвичарата само со луѓе што ќе купат сендвич за да го гледаат...

Неверојатна улична магија со две метални парички

Неверојатна улична магија со две метални парички

Како му успеа...

Одмаздата кон неверната девојка е слатка, особено кога ќе погодиш онаму каде што најмногу боли

Одмаздата кон неверната девојка е слатка, особено кога ќе погодиш онаму каде што најмногу боли

Погледнете што направи дечково откако ја фатил својата девојка со друг...

Талентирано дете игра, но погледнете како

Талентирано дете игра, но погледнете како

Креветот мек, чиниите нестабилни, малиот само што ги извадил пелените, ама стабилен и природно надарен за...

Виталиј во лов на млади мајки во паркот

Виталиј во лов на млади мајки во паркот

Човекот е еден од најоткачените ликови на интернет и буквално нема срам од ништо. Видеово е само уште еден доказ дека среќата ги следи...

Бестрашниот сириски ученик „Мистер Бомбастик“

Бестрашниот сириски ученик „Мистер Бомбастик“

Моментот кога авион фрли бомба во кругот на сириското...

Најсуровиот индиски полицаец на сите времиња

Најсуровиот индиски полицаец на сите времиња

Ова е јунакот кој ги освои женските срца ширум Индија. Погледнете какво мажиште е и како ги средува...

Шефот со очилата на час

Шефот со очилата на час

Сериозен, око не му трепна...

1 на 1: Канадски против американски војник

1 на 1: Канадски против американски војник

Дефинитивно сите војни треба да се водат на ваков начин. Попаметно е и позабавно...

Како пеат пијани Грузијци?

Како пеат пијани Грузијци?

Ова е пеење од дното на душата....

Како се фаќа девојка со финта со пластично шише?

Како се фаќа девојка со финта со пластично шише?

Се што ви треба е едно пластично шише, еден другар да ви помогне и малку храброст, се...

Неверојатно добра дрвена автоматска пушка на ластичиња

Дечково се вика Саша Шепетни. Си ја направил пушкава за своја душа и решил да се обиде преку Кикстартер да заработи некоја пара правејќи вакви пушки по нарачка, за 85...

Опасен вежбач на лента за трчање

Опасен вежбач на лента за трчање

Дечково има добри движења. Надвор од темата: Може ли некој по изгледот да одреди колку години има...

Напнат, разлутен и набилдан борец против Русинот на кого му е досадно

Напнат, разлутен и набилдан борец против Русинот на кого му е досадно

Русинот е цар! Сте виделе ли до сега некој ММА борец да изгледа вака пред борба? Изгледа како да го фатила мрза или како да му е досадно целото ова...

Сте виделе ли посмирен човек од дечково?

Сте виделе ли посмирен човек од дечково?

Гледајте ја неговата реакција кога пејачката од жирито на Нов Зеланд има талент почна да го навредува затоа што носел...

Спајдермен од Панама

Спајдермен од Панама

Човеков всушност е уличен забавувач кој со мака си го заработува лебот. Додека возачите чекаат на семафор, тој ги забавува со своите екстремни егзибиции, за потоа кој сака да му...

Куче настапи на „Белгија има талент“ со хитот на Витни Хјустон „I Will Always Love You“

Куче настапи на „Белгија има талент“ со хитот на Витни Хјустон „I Will Always Love You“

Неваројатно е како пее по музиката. Позитив на...

Како да изреагираш за да бидеш победник кога девојка ти дава корпа?

Како да изреагираш за да бидеш победник кога девојка ти дава корпа?

Дечково не знае да губи...

Како тато го чува бебето кога мама е на работа?

Како тато го чува бебето кога мама е на работа?

Татково успеал да си ги искомбинира обврските и задоволството...

Шведскиот интерпретер на знаковен јазик го украде шоуто

Шведскиот интерпретер на знаковен јазик го украде шоуто

Многу се внесе во преводот...

Сечие трпение си има граници, па дури и на детето кое секој ден го зафркаваат на училиште

Постариот ученик му нареди да соблече се од себе. Детето го послуша, но тој не престана со...

Уличен продавач на храна покажа што значи да се биде човек

Уличен продавач на храна покажа што значи да се биде човек

Запознајте го најбогатиот човек на светот, кој ќе не потсети дека треба да сме горди што сме луѓе и што можеме да правиме добри дела. Погледнете што направи продавачот кога...

Вториот роденден на велосипедистот

Вториот роденден на велосипедистот

Штом го преживеа ова, се понатаму во животот ќе му изгледа лесно...

Чеченски заварувач си ја работи работата како газда

Чеченски заварувач си ја работи работата како газда

Кој вели дека не може да се мешаат работата и...

+