Ако парчињата во чинијата не ви изгледаат сочно, тогаш може да пробате од другата :).

Ако мислите дека не постојат вакви лубеници, се лажете 🙂

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено