Ситна девојка пука со снајпер поголем од неа

Опасна е малата, ама снајперот е уште...

Забавна игра за продолжениот викенд: Шот, плес, моторен чамец

Правилата се едноствни, доброволецот седнува на столчето и девојката го услужува...

Сабота вечер VS Недела наутро

Девојката ќе ви покаже која е разликата...

Модерна дама со високи потпетици се вози во метро

Како во оној вицот: – Ти знаеш ли која сум јас бе? – Која може да си во градски автобус во 7 на...

Вака вистинските мажи креваат тегови во теретана!

Октоберфест 2019 и официјално заврши, но веднаш започна тренингот за Октоберфест...

Кој има појака опрема во автомобилот? Богаташот со скапиот џип сакаше да се чалами, НО…

Чекајте да дојде моментот кога и човекот со 20 години стар автомобил ќе ja покаже својата...

Како да го разбудиш другарот кој спие многу цврсто?

Кога ниту викање ниту тропање не помага, оваа финта секогаш...

Кечери 2019: Игра Нинтендо додека го претепува противникот

И кечерите не се повеќе она што беа. Разбирам дека треба да бидат во тренд со новите генерации, но ова е глупо дури и за мали...

Мажот заборави дека го боли вратот

Ова беше сурово и тоа два...

Палава баба се вози со дедото во лифт

Ја забележа камерата, но не престана со тоа што го...

Дедото заспива додека вози, а потоа лаже дека некој возач за малку ќе го удрел

Што да прави стариот, кога таква е атмосферата во автомобилот, рано на...

Пијаниот присилно задрема во метрото

Возот е крив што нагло кочи и забрзува, а не...

Рускиот полицаец ќе ви ги покаже неговите импресивни возачки способности со службениот автомобил

Полигонот е специјално наместен за вакви...

Ти ја мислиш фина дама, а таа ракијата на екс, а со криглата постави светски рекорд

Ти ја мислиш фина дама, а таа ракијата на екс, а со криглата постави светски рекорд

Оваа жена не треба да бара рамноправност од мажите, сама ќе си ја земе...

Тешко е да не се зазјапаш во овие хеланки!

Без...

Кога ќе нема струја подолго време…

Сфаќаш дека животот бил забавен и без мобилниот телефон и...

Има едно верување дека ќе ти се случи нешто лошо ако им ги туркаш гнездата на птиците од под стреата… И точно е!

Кој не верува, еве го и видео...

Сите тркачи ја прескокнуваат водата како девојчиња, само еден како вистински маж

Некој дошол да се мачи и да победува, а некој за да учествува и да се...

Како инстaгрaмџиитe си го поминаа летниот одмор?

Џабе ли вежбал цела година за да отиде на море. Сега сите нека пукнат од љубомора за тоа колку е убав и колку убаво си поминува. А ние „дебелите“ ќе...

Добродушниот фраер сакаше да ја спаси девојката од нејзиниот насилен дечко, НО…

Ситуацијата се сврте за 180 степени, веднаш штом девојката му се насмеа на својот...

Девојката се запозна со струјата… одблиску!

Со некои работи едноставно не смеете да експериментирате, колку ѝ да изгледаат лесни. Девојката имаше голема среќа што се заврши со еден краток спој во домашната електрична...

Дечкото има едно прашање до Сири, паметниот личен асистент на вашиот Ајфон

Прашањето му е „Дали можеш да ја провериш мојата сметка и да ми кажеш кој Apple производ можам да си го...

Кога натпреварот е тапа, публиката си наоѓа друг, поинтересен начин на забава

Овој пат главна ѕвезда беше спанкото, а не беше ни свесен за...

Гејмерката оди во живо, но сцената не е комплетна без очилата

Да, ова е еден начин да ги ставиш очилата кога те гледаат куп тинејџери што не допреле женско во животот...

Опасен фраер ѝ праќа на школската ливче со едно единствено прашање

Девојката не очекуваше такво храбро прашање, па мораше да го...

Игра со стапови каде што веќе претпоставувате што ќе се случи

Играчот е со врзани очи и треба со големиот стап да го погоди...

Домаќинката го светнува станот, додека разговара на телефон

Ова не потсети на легендарното видео на Мотика со Македонската мајка во Австралија со едно влажно шамивче (клик тука)...

Крадецот реши да си „ќари“ автомобил, но заборави дека ова е модерно време и големиот брат „гледа“

Велат дека сликата вреди илјада зборови, а оваа снимка секако раскажува приказна. Неименуваниот маж барал отклучени автомобили во Бевертон, Орегон околу станбен...

Претседателот на Финска ја одби „нежноста“ на Трамп и покажа дека Финците не се секогаш „среќни“

Претседателот на САД, Доналд Трамп можеби сака да се фали дека секогаш му успева кај жените, но очигледно истите финти не „палат“ и кај мажите. Барем не кај претседателот на...

Џабе носиш чадор на дожд, ако градоначалникот не ти го бива!

И кај нас има вакви изненадувања, но не до оваа мера...

+