Дали станува збор за грешка, за кладба или за нешто уште позабегано, останува мистерија. Како и да е, резултатот си заслужи место на Мотика.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено